Hakkımızda

Merhaba, ben Life Trend

Sizlere bu sayfalarda hayatımda edindiğim tecrübelerimi aktaracağım. Bu tecrübeler olsun günümüzde var olan popüler meseleler olsun ne demek derseniz belki bir ev dekoru, belki bir sağlık problemini nasıl çözümlediğim ile alakalı, belki hiç bilmediğimiz bir konu hakkında nasıl bir eğitim almamız gerektiği ya da o konuyu nasıl öğrenmemiz gerektiği ile alakalı olabilir.

Bir gün araba tamir ederiz belki belli mi olur. Çünkü günümüzde arabalarda en çok trendler arasında. Mesela tatil nasıl ucuza getirilir. Ürün iade hakları nelerdir. Hepsini tek tek inceleyebiliriz. Bakalım ortaya ne gibi şeyler çıkacak. İşte sayfamın özeti budur. Karışık bir giriş gelişme sonuç oldu çünkü sayfa da bir o kadar karışık olacak. Maksat kafamız karışsın ve biraz iş dışı konuşalım keyfimiz yerine gelsin.

Geçmişimiz

Hayal gücünüzü muhteşem yerlere taşımanızı sağlayan fotoğrafçılık, bu yönüyle benim için adeta büyüleyici bir şey. Kendimi uzun zaman önce kendi prodüksiyonlarımı üretme fikrine verdim, sonra da fotoğraflarla hikaye anlatmak konusunda öğrenebileceğim her şeyi öğrenmek için yola koyuldum.

Geçerli

Son dört buçuk yıldır film yapımcılığını kendi kendime öğreniyorum ve her gün öğrenmeye devam ediyorum. Bağımsız bir film prodüktörü olarak işimi büyütürken, fotoğraf çekimlerim üzerinde çalışmaya devam ediyorum.